Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği 1

2 posters
YazarMesaj
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği 1 Empty
MesajKonu: Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği 1   Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği 1 EmptyPaz Ocak 13, 2008 11:55 am

Bu film orta çağ savaşlarına dayanır. Kesinlikle çok güzeldir. Tavsiye eder,bayılacağınızı garanti ederim....
cemreci_girl
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemreci_girl

Özel sözünüz : : avriL'ıMm seni herşeyden çok seviyorum...rock prensesimm

MesajKonu: Geri: Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği 1   Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği 1 EmptyPerş. Ocak 17, 2008 7:14 pm

walla o kdr emin olma bn hiç beenmedim 3 serisinide
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

MesajKonu: Geri: Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği 1   Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği 1 EmptyPaz Ocak 20, 2008 11:34 am

yani ben çok beğendim ama böyle orda en sonunda aragorn ve halkı bütün orgları öldürüyolar lol!

Yüzüklerin Efendisi-Yüzük Kardeşliği 1
1 sayfadaki 1 sayfası