Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Çok özür dilerim ama malesef =(

5 posters
YazarMesaj
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

Çok özür dilerim ama malesef =( Empty
MesajKonu: Çok özür dilerim ama malesef =(   Çok özür dilerim ama malesef =( EmptyÇarş. Ocak 02, 2008 11:00 am

Arkadaşlar çok özür dilerim ve çok üzgünüm ama annem artık yasak koydu...Yani Gamze ve Ceren gibi bir durumum oldu...Bende artık derslerimi iyi yapmadan gelemiyecem...Ama şu ayki dersleri 100 alarak atlatırsam kesinlikle gelirim...Ama ne olur siteye iyi bakın...Kendinize de öyle... =( SadSadSad
admin_cemremm
€n$heker Cemreci @dmin
€n$heker Cemreci @dmin
admin_cemremm

MesajKonu: Geri: Çok özür dilerim ama malesef =(   Çok özür dilerim ama malesef =( EmptyCuma Ocak 04, 2008 3:51 pm

bnm bnm yaa bizim gibi oldun desene Sad hadi bakalım inşallah atlatırsın bugünleri cnm yaa Sad
cemreci_girl
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemreci_girl

Özel sözünüz : : avriL'ıMm seni herşeyden çok seviyorum...rock prensesimm

MesajKonu: Geri: Çok özür dilerim ama malesef =(   Çok özür dilerim ama malesef =( EmptyCuma Ocak 04, 2008 4:51 pm

cnm yaaaaaaaa çok üzüldüm bnmde yasak ztn arada bi giriyorum inş atlatırsın ama bn snn atlatacağından %100 eminim... Wink
e.r.e.n.g.o.z.d.e
Moderator
Moderator
e.r.e.n.g.o.z.d.e

MesajKonu: Geri: Çok özür dilerim ama malesef =(   Çok özür dilerim ama malesef =( EmptyCuma Ocak 04, 2008 8:47 pm

aaa çok üzüldüm cnm yhaaaaa çok çalışda gel olarmı?
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

MesajKonu: Geri: Çok özür dilerim ama malesef =(   Çok özür dilerim ama malesef =( EmptyPtsi Ocak 07, 2008 1:33 pm

Siz üzülmeyin kıyamam ben,üstelik artık atlattım Very Happy Geçti,annem ve ablamdan izin kopardım Wink
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

Özel sözünüz : : YA BU CEMREMİDİR NEDİR MANYAK ÖTESİ GZL YHAAAAAAA

MesajKonu: Geri: Çok özür dilerim ama malesef =(   Çok özür dilerim ama malesef =( EmptyPtsi Ocak 14, 2008 5:22 pm

afferim kıs:D:D:D:Dama bn bu ara pek girmiom ders çalışmak içn kusra bakmayın:(Sad
$üper Mod..!
$üper Mod..!

MesajKonu: Geri: Çok özür dilerim ama malesef =(   Çok özür dilerim ama malesef =( EmptySalı Ocak 15, 2008 1:39 pm

ö.d kıss Very Happy

Çok özür dilerim ama malesef =(
1 sayfadaki 1 sayfası