Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kendinizi tanıtmakk.....

4 posters
YazarMesaj
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

Kendinizi tanıtmakk..... Empty
MesajKonu: Kendinizi tanıtmakk.....   Kendinizi tanıtmakk..... EmptyC.tesi Kas. 24, 2007 5:42 am

Arkadaşlar Fershy birkaç tane soru sordu....Sakın Fershy'den görüpte yaptığımı sanmayın bunları sadece merakımdan soruyorum...

Hangi tarza sahipsin:
Nasıl birisin:
Hobilerin/Fobilerin:
Hangi sanatçıları dinliyosun yada seviyosun:
Okulun mu?Yoksa HEPSİ SÜPER'mi?:
Nelerden hoşlanırsın:
Sinirlenince ne yaparsın:
Sevinince ne yaparsın:
Sormak istediğin veya senin canını sıkan sorular ne:

Not:Bunları merakımdan soruyorum unutmayın...Lütfen herşeyi söyleyin açık olalım...
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

MesajKonu: Geri: Kendinizi tanıtmakk.....   Kendinizi tanıtmakk..... EmptyC.tesi Kas. 24, 2007 5:52 am

Hangi tarza sahipsin:Rock'çıyımdır.Ama ablam kızdığı için aile arasında saklıyorum.
Nasıl birisin:Çılgınımdır.Çılgın şeyler peşinde koşarım,ama arada normalliği tercih etmek hiçte fena olmuyo yani:D
Hobilerin/Fobilerin:Dans etmek,müzik dinlemek,satranç oynamakikitap okumak/Yanlızlık...
Hangi sanatçıları dinliyosun yada seviyosun:Amy Lee(Evanescence),Avril Lavigne,Hayko Cepkin.....
Okulun mu?Yoksa HEPSİ SÜPER'mi?:HEPSİ SÜPER tabeke çünkü okulda beni;kıskanıyolar,bana özeniyolar,eziyolar ve aşağılıyolar.Burada öyle bi durum yok!
Nelerden hoşlanırsın:Arkadaşlarla takılmaktan,bilgisayarla uğraşmaktan,komik şeylerle uğraşmaktan..
Sinirlenince ne yaparsın:İlk olarak sakinleşmeye çalışırım,eğer karşımdaki sinirlenirse olayın hemen bitmesini isterim,eğer karşımdakinin siniri dinmesse özür dilerim,karşımdaki özürümü kabul etmesse "ne halin varsa gör!ben senden özür diledim!" derim,karşımdaki bana tepki verirse çılgına dönerim,buna hala devam ediyorsan onunla arkadaşlık kurmam....
Sevinince ne yaparsın:ilk olarak şaşırırım,sonra "yuppiii" diye bağırırım,sevindiğimi söylemek için annemin başının etini yerim(sizinkini yiyemem çünkü sizi çooooooooook seviyom siz önemlisiniz),daha sonra ise komik şeyler yaparım..
Sormak istediğin veya senin canını sıkan sorular ne:S.1.Senin çok nefret ettiğin bir çocuk senden hoşlanıyor,ama sen onu sevmiyosun.senin sevdiğin çocuk sana dost gözüyle bakıyo,bu durumda sen,senin gıcık kaptığın ama seni seven çocuğamı,yoksaa seni dost gözüyle gören çocuğamı bakarsın?(nefret ettiğim çocuk;gıcık,psikopat,arada sapıklık yapıyo,aptalın teki,ama diğeri;komik,ahlaklı,dost sever,sevdimi sevdiğine ne çok şeyler yapar birii...)
S.2Senin nefret ettiğin bi kız var.oda sana;gıcık kapıyo,özeniyo,kıskanıyo ve tekrar özenip kıskanıyo...Bu durumda onunla arakadaş olurmusun?Ama okuldaki tek rockçı arkadaş ama gıcık bişey!Arkadaş olur musun?
Admin_yoshy
€n$heker Yoshyci @admin
€n$heker Yoshyci @admin
Admin_yoshy

Özel sözünüz : : yoshym bnm...hayatımın anlamı!

MesajKonu: Geri: Kendinizi tanıtmakk.....   Kendinizi tanıtmakk..... EmptySalı Kas. 27, 2007 10:59 am

Hangi tarza sahipsin: R&B tarzına
Nasıl birisin: Eğlenceli Wink
Hobilerin/Fobilerin: Müzik dinlemek ~~~Sinsi insanlar
1.açık arayla HEPSİ
2.Mor we Ötesi
3.Şebnem Ferah
4.Nil Karaibrahimgil
5.Kenan Doğlu
Okulun mu?Yoksa HEPSİ SÜPER'mi?: Tabii ki HEPSİ SÜPER!çünkü hem bnm sitem hem de burda mütiş kankalarım war..ordakiler kıt Laughing

Nelerden hoşlanırsın: komik şelerden
Sinirlenince ne yaparsın: Bağırıp çağrırım ama gerçekten çoookk kızmışsam kızdıım kişie muhattap bile olmadan sadece somurtup sessiz sakin otururum
Sevinince ne yaparsın: Hoplayıp zıplarım..
Sormak istediğin veya senin canını sıkan sorular ne:
Bnm bi sorum war ==> Mükkemmel miyim ne lol!

Bernacım...snn sorulara da cewap weriyim cnm :

C.1. ==> Bn ikisini de ekerdim walla Laughing
C.2. ==>Bn rockçı olmadıım için cewp weremicemm Rolling Eyes
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

Özel sözünüz : : YA BU CEMREMİDİR NEDİR MANYAK ÖTESİ GZL YHAAAAAAA

MesajKonu: Geri: Kendinizi tanıtmakk.....   Kendinizi tanıtmakk..... EmptySalı Kas. 27, 2007 2:42 pm

Hangi tarza sahipsin:R&B ama kafam eserse rock
Nasıl birisin:şahanemiyim ne!!
Hobilerin/Fobilerin:matematik fen/karanlık
1-hepsi
2-mor ve ötesi
3-nil karaibrahimgil
4-hayko çepkin
5- avril lavigne
6-kenan doğulu

Okulun mu?Yoksa HEPSİ SÜPER'mi?:hepsi süper çümkü süper modluğum var
Nelerden hoşlanırsın:hepsi,fen,matematik
Sinirlenince ne yaparsın:karşıdakinin yakasını tutarım bide cimcik atarım(hatta bugün yaptım)
Sevinince ne yaparsın:kndi kndime oynamaya başlarım
Sormak istediğin veya senin canını sıkan sorular ne:türkçe soruları ve neden şeytan var!!! Evil or Very Mad
$üper Mod..!
$üper Mod..!

MesajKonu: Geri: Kendinizi tanıtmakk.....   Kendinizi tanıtmakk..... EmptyÇarş. Kas. 28, 2007 7:01 am

fershycim saol cevaplar için ama galiba sen dedikten sonra çocuk benden hoşlanmaya başladı saool Laughing ekme işi hiç fena değil haa Very Happy neysee rockçı olmadığını biliyom olsun

gelelim cerenin sorularınaa....cnm bnm türkçe olmasa biz şu an buraada arapça konuşuyo olacaktık...bu türkçemizi iyi öğrenmemiz için derslerimiz var...o yüzden olmak zorunda..ne kadar iğrensekte...birde şu varr..eğer şeytan olmasaydı doğruyu yanlışı anlayabilmemiz biraz zor olurdu..çünkü şeytan bizi kötülüğe doğru çekiyo eğer biz bu kötülüğü yenersek Allah'ın bize karşı....nasıl desem yaa güzel bişey olur iştee...ama o ne deniyosa sen bırak boşver kafaya takmaaa.......
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

Özel sözünüz : : YA BU CEMREMİDİR NEDİR MANYAK ÖTESİ GZL YHAAAAAAA

MesajKonu: Geri: Kendinizi tanıtmakk.....   Kendinizi tanıtmakk..... EmptyÇarş. Kas. 28, 2007 2:04 pm

YA BU TÜRKÇE BNİ ACAYİP SIKIO DERSTE NAAPCAĞIMI ŞAŞIRIOM!!!!!!
SENEYE EDEBİYATTA NAPARIM BLMİORM Evil or Very Mad Rolling Eyes
$üper Mod..!
$üper Mod..!

MesajKonu: Geri: Kendinizi tanıtmakk.....   Kendinizi tanıtmakk..... EmptyCuma Ara. 21, 2007 12:00 pm

Bişey olmaz boşveeeer...Ona bakılırsa bende liseye başladığımda (dile çok meraklı olduğum için) dil bölümünü seçecem...Ordada edabiyat olucak...
MiniEren>3
yeni üye
yeni üye
MiniEren>3

Özel sözünüz : : Yıldızlar Parladıkça sevileceğini bilmelisin ve yıldızlar hep parlar

MesajKonu: Geri: Kendinizi tanıtmakk.....   Kendinizi tanıtmakk..... EmptyPaz Eyl. 28, 2008 4:07 pm

Hangi tarza sahipsin:R&B
Nasıl birisin:NEşeli Şen şakrak hep gülen alaycı
Hobilerin/Fobilerin:OOOOOOOOOOOO say say bitmes boşverr
Hangi sanatçıları dinliyosun yada seviyosun:HepsiTarkan elif turan petek dinçöz
Okulun mu?Yoksa HEPSİ SÜPER'mi?:Hepsi
Nelerden hoşlanırsın:Çokkkkkkkkkkkkkkkk
Sinirlenince ne yaparsın:alt dudağımı ısrır duvarı tekmelerim
Sevinince ne yaparsın:Birirlerine sarılırım dans ederim
Sormak istediğin veya senin canını sıkan sorular ne:Çokkk
http://hepsigrubununyeri.forumr.net/

Kendinizi tanıtmakk.....
1 sayfadaki 1 sayfası