Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir Müjdem Warr

5 posters
YazarMesaj
Admin_yoshy
€n$heker Yoshyci @admin
€n$heker Yoshyci @admin
Admin_yoshy

Özel sözünüz : : yoshym bnm...hayatımın anlamı!

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptyPaz Kas. 04, 2007 10:33 am

arkadaşlarr...ablam hepsiye hasta olduumu bildii için araştırmış we hepsiyi tanıyan bi arkisini bulmuş...eğer aryarlıyabilirlerse hepsiylleeee özel olarak tanışıcakmışımmmm Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers cheers
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptyPtsi Kas. 05, 2007 10:47 am

senin yerinde olmak isterdim:roll: Sad
Admin_yoshy
€n$heker Yoshyci @admin
€n$heker Yoshyci @admin
Admin_yoshy

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptyPtsi Kas. 05, 2007 11:30 am

yhaa..üsülmeee...noluyrrrrrr Shocked
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptyPtsi Kas. 05, 2007 2:55 pm

yhaa keşke senin yerinde olabilseydim ama boşuna yhaa bak ne deom bizde tanışalım...ama nasıl olcak o var bide çok şanssızız
Misafir
Misafir

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptyPtsi Kas. 05, 2007 5:49 pm

ya geçende bi arkimde gülçinden imzalanan cdlerini gördüm kız hepsiyi eski çok seviomuşş özelliklede gülçini üstüne biricik seline gülçinden yasıodu manyak bişeydi oınun ist oturan bi arkisi hepsiyi tanıomuşş ve istediği zmn görüşüolarmışş off ya nerde bisde o şansss !!!!
Admin_yoshy
€n$heker Yoshyci @admin
€n$heker Yoshyci @admin
Admin_yoshy

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptySalı Kas. 06, 2007 11:28 am

cnm bn de istanbulda oturuyorum we bende tanışıcam inş ama snnle görüşemiom pale ama yanımda annem fln olmazsa bizim siteye üye yapmaya çalışırım..ne süper olurduuu Very Happy Very Happy cheers
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptySalı Kas. 06, 2007 1:42 pm

fershy peki gittiğinde onlara deki hiç kocaeli derinceye gelmei düşünüyolarmıymış bi sor ben çünkü ordayımda:cry: Embarassed Very Happy
cemreci_girl
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemreci_girl

Özel sözünüz : : avriL'ıMm seni herşeyden çok seviyorum...rock prensesimm

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptySalı Kas. 06, 2007 2:14 pm

snn adına çok sewindim cnm fershy'MMMMMM foto çektir de sitee koyarsın bakarız artıkın Very Happy
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptySalı Kas. 06, 2007 2:18 pm

bizde sevindik oldukta çekerse artık iki kat sevindik oluruzzz
Misafir
Misafir

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptySalı Kas. 06, 2007 5:52 pm

evtt bol bol foto çekil ki sitemize özel bir sürü resimimiz olurr Very Happy jnm birasda site açısından düşünelim demi ama Very Happy
crayz_eren-ci
yeni üye
yeni üye
crayz_eren-ci

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptyPtsi Kas. 12, 2007 7:32 pm

AmyLee_AvrilLavigne_Rock* demiş ki:
yhaa keşke senin yerinde olabilseydim ama boşuna yhaa bak ne deom bizde tanışalım...ama nasıl olcak o var bide çok şanssızız
ewt ya
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

Özel sözünüz : : YA BU CEMREMİDİR NEDİR MANYAK ÖTESİ GZL YHAAAAAAA

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptyPtsi Kas. 26, 2007 6:53 pm

AYY SÜPER FERİŞ BU ŞANS NE YAAA!
Misafir
Misafir

Bir Müjdem Warr Empty
MesajKonu: Geri: Bir Müjdem Warr   Bir Müjdem Warr EmptyPtsi Kas. 26, 2007 8:33 pm

yha hala tanışmadınıs mıı ???

Bir Müjdem Warr
1 sayfadaki 1 sayfası