Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(

5 posters
YazarMesaj
admin_erenn
€n$heker Erenci @admin
€n$heker Erenci @admin
admin_erenn

Özel sözünüz : : ereni çooook sewyom yeşil meleğim..

çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( Empty
MesajKonu: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyC.tesi Ekim 20, 2007 5:22 pm

arkadaşlar yarın hepsi 1 yok yani pazar günleri hepsi 1 yayından kaldırılmışşşş!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed

RESMEN ŞOK OLDUMMM!!!BU NE BİÇİM ŞEY YAAAA!!!NASI KALDIRIRLAR HEPSİMİZİ YAYINDAN YERİNE BUZDA HAYVAN DANSI DİE BİŞİ KOYMUŞLAR BAK KÜFÜR SAYMAK İSTEMİORUM AMA VARYA TÖBE TÖBEEE!!!
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 6:24 am

haklısın hayvan gibi dans ediyolar onun içni hepsiyimi kaldırdılar çok yanlış rtüke şikayet etcem:twisted: Evil or Very Mad
admin_erenn
€n$heker Erenci @admin
€n$heker Erenci @admin
admin_erenn

Özel sözünüz : : ereni çooook sewyom yeşil meleğim..

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 8:26 am

yaa show tv yi protesto için bn show tv yi bugün islemicem!!herkes show tv nin sitesine yazılar yazsın şikayetler etsin!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 10:39 am

nasıl yane artık hepsi1 yok muu Sad ama buzda dans dün akşam vardıı nasıl olurda bu akşamda olur ve o danddirik kayıcılar için nasıl hepsi 1 i kaldırırlarrrrrrrrrrr aaaaaaaaaaaaaaaaa pale silent
$üper Mod..!
$üper Mod..!

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 11:40 am

Mad bende protesto etcem yane aaaa ne kadar gaddarlar yhaa:x
Admin_yoshy
€n$heker Yoshyci @admin
€n$heker Yoshyci @admin
Admin_yoshy

Özel sözünüz : : yoshym bnm...hayatımın anlamı!

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 2:22 pm

pf yhaaa...geeğğriiiiilerrrr Crying or Very sad protestoya başlayın..herkes başlasınnn :xe-mail atalım showa da nasıl bi hata yaptıklarını anlasınlarr..işte adres=
info@showtvnet.com
$üper Mod..!
$üper Mod..!

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 2:25 pm

hade protestoya:D Sad
Admin_yoshy
€n$heker Yoshyci @admin
€n$heker Yoshyci @admin
Admin_yoshy

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 2:28 pm

flood için ösür ama onlara attım mail =

yhaaa...hepsi biri nasıl kaldırabilirsiniz yha sizz!!???buzda dansmışş..hepsinin pabucu,hatta pateni bile olmas!zaten buz dansı gibi zarif bir sporu bukadar kalitesiz yapan insanlarla dolu bi yarışmaa...bi de bunu reytinklerde 1. olan hepsi birin yerine koyuyosunuzz!!aklınız warsa bu yanlışı düzeltin çünkü bn we 55 arkadaşım bu olayı protesto amacıyla artık show izlemiycez ona göre ....

55 abartıydı ama onlar yer Wink
$üper Mod..!
$üper Mod..!

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 2:29 pm

güsel yazmışsın jnm aferin sana benden yazıyom şimdi
$üper Mod..!
$üper Mod..!

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 2:34 pm

bende şöle yazdım:yhaa...hepsi 1'i nasıl kaldırmaya cesaretiniz var!bu izlenme rekorları kıran dizi yerine buzda dansı koyyuyosunuz tamam buzda dansı sevenler var ama başka bir program yerine koyabilirdiniz ayıp denen bişey var lütfen bu yanlışınızı düzeltin ben ve bir site dolusu arkadaşım bu olayı protesto için artık show tv izlemiycez (bu protesto buzda dans yerine hepsi 1 gelene kadar sürecek!)
Admin_yoshy
€n$heker Yoshyci @admin
€n$heker Yoshyci @admin
Admin_yoshy

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 4:01 pm

mütiş Wink
cemreci_girl
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemreci_girl

Özel sözünüz : : avriL'ıMm seni herşeyden çok seviyorum...rock prensesimm

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 5:03 pm

of yaaaaa bu ne beeeeeeeeee sinir oldum ben 1 haftadır bu diziyi bekliyom saçmalamasınlarrrrrrrrrr!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPaz Ekim 21, 2007 5:46 pm

off dandirik bişi var showda şimdi bktm bn Sad
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

Özel sözünüz : : YA BU CEMREMİDİR NEDİR MANYAK ÖTESİ GZL YHAAAAAAA

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyPtsi Ekim 22, 2007 3:02 pm

ya buneaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mad Mad Mad Mad ne buzda dansı WALLA SİTEMİZİN KURALLARI OLMASAYDI ŞİMDİ KÜFÜR EDİCEKTİM!!!!!!!!!!!!!!!! Mad Mad Exclamation Exclamation
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

Özel sözünüz : : YA BU CEMREMİDİR NEDİR MANYAK ÖTESİ GZL YHAAAAAAA

MesajKonu: Geri: çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(   çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :( EmptyCuma Ekim 26, 2007 7:07 pm

BU BAŞLIK KİLİT ÇÜNKİ ARTIK ATVDE Wink

çok kötüü bişiii(duymaya hazırsanız girin) :(
1 sayfadaki 1 sayfası