Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Perdeyi Ben Buldum

3 posters
YazarMesaj
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

Özel sözünüz : : YA BU CEMREMİDİR NEDİR MANYAK ÖTESİ GZL YHAAAAAAA

Perdeyi Ben Buldum Empty
MesajKonu: Perdeyi Ben Buldum   Perdeyi Ben Buldum EmptyPtsi Ekim 15, 2007 4:23 pm

Bir ahbap topluluğunda Hoca'nın eline iş olsun diye bir saz tutturmuşlar:
-Hadi bize güzel güzel bir şeyler çal da dinleyelim! Demişler. Hoca sazı eline alınca mızrabı bir aşağı bir yukarı teller üzerinde rastgele dolaştırmağa ve böylece tuhaf tuhaf sesler, gıcırtılar çıkarmağa başlamış:
-Aman Hoca demişler, saz dediğin böyle mi çalınır? Perdeler üzerinde usuliyle gezinmek gerek ... Hoca , elindeki sazı dımbırdatmağı sürdürürken:
-Onlar perdeyi bulamazlar, aramak için gezinip dururlar. Ben buldum işte. Niçin boşu boşuna gezinip durayım, demiş. Gülmüş.
HEHE.ÇOK HOŞ Laughing
cemreci_girl
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemreci_girl

Özel sözünüz : : avriL'ıMm seni herşeyden çok seviyorum...rock prensesimm

Perdeyi Ben Buldum Empty
MesajKonu: Geri: Perdeyi Ben Buldum   Perdeyi Ben Buldum EmptySalı Ekim 16, 2007 1:22 pm

biliodum shuperr Very Happy:D
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
$üper Mod..!
$üper Mod..!
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

Perdeyi Ben Buldum Empty
MesajKonu: Geri: Perdeyi Ben Buldum   Perdeyi Ben Buldum EmptyÇarş. Ekim 17, 2007 10:35 am

chok güzel saol:D
Misafir
Misafir

Perdeyi Ben Buldum Empty
MesajKonu: Geri: Perdeyi Ben Buldum   Perdeyi Ben Buldum EmptyCuma Ekim 19, 2007 6:21 pm

tşkk paylaşım için ...

Perdeyi Ben Buldum
1 sayfadaki 1 sayfası