Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim

5 posters
YazarMesaj
Admin_yoshy
€n$heker Yoshyci @admin
€n$heker Yoshyci @admin
Admin_yoshy

Özel sözünüz : : yoshym bnm...hayatımın anlamı!

Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim Empty
MesajKonu: Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim   Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim EmptyPtsi Eyl. 24, 2007 11:00 am

Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim Bir_pikselKız erkek arkadaşını arayıp akşam yemeğe davet etmiş. Hem ailesiyle tanıştıracak, hem de ailesi dışarı çıktıktan sonra erkek arkadaşıyla birlikte olacakmış. Çocuk kız arkadaşının evine gitmeden önce bir eczaneye uğrar. Eczacıya: - "Bana prezervatif verir misiniz?", der; eczacı da ne yapacağını sorar. Çocuk da kız arkadaşının evine gideceğini, kızın ailesi gittikten sonra birlikte olacaklarını söyler. Akşam yemek yemek için masaya otururlar. Yemekten önce dua edilir herkes yemeğe başlar ama çocuk hala dua ediyordur. Kız çocuğa, "ben senin bu kadar dindar olduğunu bilmiyordum", der. Çocuk da kıza: - "Ben de senin babanın eczacı olduğunu bilmiyordum!!!"
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

Özel sözünüz : : YA BU CEMREMİDİR NEDİR MANYAK ÖTESİ GZL YHAAAAAAA

MesajKonu: Geri: Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim   Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim EmptyPtsi Eyl. 24, 2007 12:12 pm

komk ama ayıp Very Happy(fazla değil)

En son tarafından Salı Eyl. 25, 2007 9:14 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cemreci_girl
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemreci_girl

Özel sözünüz : : avriL'ıMm seni herşeyden çok seviyorum...rock prensesimm

MesajKonu: Geri: Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim   Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim EmptyPtsi Eyl. 24, 2007 7:32 pm

huhahhahaha aslında bu fazla ayıp deel çünkü bu kelimeler ana haber bültenlerinde kullanılıo ya da televizyonlarda ama bize göre ayıp geek
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim   Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim EmptySalı Eyl. 25, 2007 9:15 am

ewt fazla deil Very Happy
admin_erenn
€n$heker Erenci @admin
€n$heker Erenci @admin
admin_erenn

Özel sözünüz : : ereni çooook sewyom yeşil meleğim..

MesajKonu: Geri: Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim   Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim EmptySalı Eyl. 25, 2007 12:01 pm

shüpersin kanka her fıkran chk gsl devamını bklioruz bu arada ayıp veya ayıp deil sonuçta aşırı ayıp deil bncee
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim   Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim EmptySalı Eyl. 25, 2007 12:02 pm

bencede Surprised
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*
$üper Mod..!
$üper Mod..!
AmyLee_AvrilLavigne_Rock*

Özel sözünüz : : Avril'im,Amy'm aşklarım,beni sizden çok seveni bulamassınız.Çünkü tek ölümüne seven ben varım!

MesajKonu: Geri: Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim   Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim EmptySalı Eyl. 25, 2007 1:30 pm

admin_erenn demiş ki:
shüpersin kanka her fıkran chk gsl devamını bklioruz bu arada ayıp veya ayıp deil sonuçta aşırı ayıp deil bncee

bencedeeeeeeeee
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim   Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim EmptySalı Eyl. 25, 2007 1:54 pm

ya nese biz fıkra hakkında yorumlarımızı söleyelim(bunlarda yorum ama
daha ayıp ii kötü gibi şeler olursa sevinirim Cool )
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim   Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim EmptyPaz Eyl. 30, 2007 1:38 pm

bnce ayıp bişi deel ama snu çok komik Very Happy ...

Biraz ayıp ama daha kötüsünü koymazsanız sewinirim
1 sayfadaki 1 sayfası