Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ

3 posters
YazarMesaj
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

Özel sözünüz : : YA BU CEMREMİDİR NEDİR MANYAK ÖTESİ GZL YHAAAAAAA

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ Empty
MesajKonu: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 23, 2007 10:23 am

bilişim teknolojileri ödevlerinizi buraya yazın(BU ARADA b.t bilgisayar demek yeni adı yaneee Razz tongue Wink Exclamation ) cheers
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 23, 2007 1:16 pm

bn pc die kullanıom çoğu kişide öle kullanıo daha ii bişi bnje bunu kullanalım pc=bilgisayar Very Happy
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPtsi Eyl. 24, 2007 12:26 pm

bende pc derim ama bilmeyenler varsa die hemde yeni ad öğrenilmiş olsun die öle dedim farao
cemreci_girl
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemreci_girl

Özel sözünüz : : avriL'ıMm seni herşeyden çok seviyorum...rock prensesimm

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPtsi Eyl. 24, 2007 4:32 pm

bu dersten ödev veriolarr mı scratch
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPtsi Eyl. 24, 2007 5:42 pm

bize veriolar Cool
cemreci_girl
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemreci_girl

Özel sözünüz : : avriL'ıMm seni herşeyden çok seviyorum...rock prensesimm

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPtsi Eyl. 24, 2007 5:47 pm

ay yazık size walla pale Smile
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptySalı Eyl. 25, 2007 9:25 am

cemreci_girl demiş ki:
ay yazık size walla pale Smile
çağımız ödev dolu kızım (bu arada kızım küfür sayılıomu ben çok kullanırımda Laughing )
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyÇarş. Eyl. 26, 2007 9:21 am

ya hoca bize teknolojik aletler nelerdir die sordu pale ben bulamadım silent
admin_cemremm
€n$heker Cemreci @dmin
€n$heker Cemreci @dmin
admin_cemremm

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyCuma Eyl. 28, 2007 3:45 pm

e yazsaydın ya bilgisayar ceptelefonu fln Smile yoksa başka bi anlamda flnmı sordu da aklına gelmedi Suspect
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyC.tesi Eyl. 29, 2007 11:11 am

yok öle diil mesela katlanabilen bi televizyon çıkmış(gerçek)onun gibi Very Happy
admin_cemremm
€n$heker Cemreci @dmin
€n$heker Cemreci @dmin
admin_cemremm

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyC.tesi Eyl. 29, 2007 11:13 am

hmm tmm.bu arada tübitak ın sitesinden bakabilirsiniz bize biyoloji öğretmenimiz ordan bakın son teknolojik gelişmelere demişti
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyC.tesi Eyl. 29, 2007 11:16 am

ztn çoğunu ordan buldum Smile Very Happy Razz
admin_cemremm
€n$heker Cemreci @dmin
€n$heker Cemreci @dmin
admin_cemremm

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyC.tesi Eyl. 29, 2007 11:25 am

hmm tmm o zmn
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyC.tesi Eyl. 29, 2007 5:19 pm

bisede veriolar ya hemde öle böle deel Very Happy geometri şekillerinden yeni bişi elde etcekmişis ne bulcaksak Very Happy bzm hoca manyak ders bitiminde yaptığımız projelerle ilgili dersin sonunda günlük tutuorus ya Rolling Eyes Crying or Very sad Neutral pale

En son tarafından Paz Eyl. 30, 2007 12:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
admin_cemremm
€n$heker Cemreci @dmin
€n$heker Cemreci @dmin
admin_cemremm

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 30, 2007 9:56 am

eycg demiş ki:
bisede veriolar ya hemde öle böle deel Very Happy geometri şekillerinden yeni bişi elde etcekmişis ne bulcaksak Very Happy bzm hoca manyak ders bitiminde yaptığımız projelerle ilgili dersin sonunda günlük tutuorus ya Rolling Eyes Crying or Very sad Neutral pale
aaa.sen kaçıncı sınıfa gidiyosun lise 1-2ye flnmı Suspect
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 30, 2007 11:24 am

eycg demiş ki:

vah vaaah yazık Smile Razz Wink Exclamation size ama bizede ing.den günlük tutturuolar ama ing.
eğlenceli Very Happy
vah vaaah yazık Smile Razz Wink Exclamation size ama bizede ing.den günlük tutturuolar ama ing.
eğlenceli Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 30, 2007 12:36 pm

hyr 8 ... ya kim bnm msjımı deiştirdi bi adminler bide ceren yapabilir bnm mod adaşım olan siliorum onu ya daha dikkatli olsun kim yaptıysa ...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 30, 2007 12:38 pm

flood için ösür cerencim senmişsin galiba msjını yeni gördüm süper mod oldumusdan dolayı msjları deiştirebiliosun lütfen daha dikkatli ol...!!!
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 30, 2007 12:51 pm

hangi mesajını Question

En son tarafından Paz Eyl. 30, 2007 12:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 30, 2007 12:54 pm

haaa tmm anadım beno mesajın citer yerine editer olan yere basmışım ondan dolayı bnm mesajımı senin msajının altına yazdım soraa fark ettim kendi mesajımı sildim senn mesajının altından öle oldu kanıtım üstte sen-
den alıntı yaptım doğru deelmi Very Happy Razz bide flood içn özr cat
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 30, 2007 12:55 pm

deiştirdim ama vah vah yasık ... fln yasmışsın ya onu ilk bnm msjımın üstüne yasmışsın farketmeden olmuş heralde bnde yapıodum bi kere ö.d boşverr...
cemre_ceren
$üper Mod..!
$üper Mod..!
cemre_ceren

MesajKonu: Geri: BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ   BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ EmptyPaz Eyl. 30, 2007 12:56 pm

Smile hihi sen sölemeden önce boşverdim bile hihi Smile

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖDEVLERİNİZ
1 sayfadaki 1 sayfası